życzenia kartka

Drogie Rodziny Domowego Kościoła diecezji Kieleckiej

            Papież Franciszek powiedział, że „każda chrześcijańska rodzina może przede wszystkim – tak jak Maryja i Józef – przyjąć Jezusa, słuchać Go, rozmawiać z Nim, strzec Go, chronić Go, wzrastać wraz z Nim i w ten sposób udoskonalać świat. Zróbmy miejsce dla Pana w naszych sercach i w naszych czasach”.

            Niech ten czas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia będzie dla każdego z Was czasem przemiany serca, w którym nowonarodzony Zbawca znajdzie godne mieszkanie. Niech będzie to czas odkrywania wielkości i mocy Boga, przychodzącego jako małe, bezbronne Dziecko, które uczy nas przyjmowania Jego bezgranicznej miłość. Niech Nowonarodzony Syn Boży, który przyjął ciało z Maryi Dziewicy i stał się człowiekiem, zaspokoi odwieczne pragnienia Waszych serc, obdarzy pokojem i radością.

            Życzymy Wam, aby tegoroczne Święta Narodzenia Pana były pełne rodzinnego ciepła, miłości, pokoju i wzajemnej życzliwości. Niech Zbawca narodzony w betlejemskiej stajence codziennie rodzi się w Waszych sercach, błogosławi Wam oraz obdarza potrzebnymi łaskami.

            Niech Święta Rodzina - Jezus, Maryja i Józef opiekują się Waszymi rodzinami w nadchodzącym 2020 roku i pozwalają dzielić się z innymi radością z tego, że Bóg stał się człowiekiem, aby być blisko każdego człowieka.

Para Diecezjalna                                 Moderator Diecezjalny

Domowego Kościoła                            Domowego Kościoła

Kasia i Tomek Radek                           Ks. Marcin Gałczyński