Kongregacja Odpowiedzialnych – on line

. Kongregacja Odpowiedzialnych będzie się odbywać w naszym centrum, w Krościenku nad Dunajcem, 27 lutego. Każdy należący do naszego Ruchu będzie mógł w niej uczestniczyć w trybie on-line. Uwaga! W tym roku nie ma limitów miejsc dla uczestników z poszczególnych diecezji ?
Transmisja z kongregacji na kanale Oaza TV oraz na stronie www.oaza.pl. Adres kanału: https://www.youtube.com/channel/UC3OIyLalcfOBMi3I1iVAQJQ
Zapraszamy wspólnoty oazowe i kręgi Domowego Kościoła do przesyłania krótkich filmików z pozdrowieniami dla uczestników kongregacji on-line, które wpleciemy w transmisję. Filmiki o maksymalnej długości 30 sekund (a najlepiej linki do ich pobrania) w formacie mp4 lub podobnym, prosimy przesyłać na adres: redakcja@oaza.pl w terminie do 15 lutego.
 
Program Kongregacji

27.II. 2021 (sobota)
9.00 – Jutrznia (przewodniczy ks. bp Krzysztof Włodarczyk);
9.45 – Otwarcie Kongregacji;
10.00 – Dr Robert Derewenda (KUL): Kontekst historyczny programu Prawda – Krzyż – Wyzwolenie;
10.45 – Prezentacja znaku i piosenki roku, pozdrowienia;
11.00 – Ks. bp Jacek Grzybowski (UKSW): Prawda jako podstawowy wymiar głoszenia Ewangelii w ujęciu ks. F. Blachnickiego.
11.30 – Materiał filmowy o powstającym Centrum Ekologii Integralnej w Krościenku n. Dunajcem, pozdrowienia;
12.00 -14.00 – Przerwa;
14.00 – Ks. prof. dr hab. Piotr Mazurkiewicz (UKSW): Od wolności wewnętrznej do wolności zewnętrznej. Aspekty

 
 
 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*