par. Jana Chrzciciela – krąg 2

 

chrzciciel2a Nasz krąg, którego patronką jest Św. Faustyna, powstał w  2005 roku. Parą pilotującą byli Joanna i Antoni Osuchowie. Krąg tworzą cztery małżeństwa z dziesiątką dzieci – na zdjęciu od lewej w rzędzie górnym: Gabrysia Toporek, Gabrysia i Zosia  Krzysztofik, Marysia i Asia Toporek, od lewej poniżej Grzegorz i Paulina Toporek, Tomasz, Rafałek i Anna Ozga  Barbara i Tomasz Krzysztofik, ks. Marek Dumin i Paweł Krzysztofik, w dolnym rzędzie od lewej: Andrzejek, Ewunia, Marta i Leszek Kubik oraz nieobecny na zdjęciu Marek Ozga.

 

Mieszkamy na terenie całych Kielc – od Stoku, przez Szydłówek Górny i Dolny, aż po  Ostrą Górkę. Jest wśród nas znawca języków, farmaceuta, pedagog, pracownik biurowy, specjalista od urządzeń bankowych, elektronik, nauczyciel, fotograf oraz pracownik Targów Kielce. Paulina należy do Diakonii Życia. Duchowym opiekunem kręgu od 2016 r  jest x. Paweł Kowalski.

 

Na spotkaniach dzielimy się naszym życiem, modlimy się oraz mobilizujemy do przybliżania siebie i innych do naszego Pana !!!

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*