Wspomóż Fundację Światło – Życie

Wszystkie osoby, które pragną wesprzeć naszą Fundację środkami finansowymi mogą to zrobić na 2 sposoby:

Sposób 1

Odliczenie 1% podatku przy rozliczeniu podatkowym. W formularzu PIT należy znaleźć pozycję WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO I W ODPOWIEDNICH RUBRYKACH WPISAĆ:

FUNDACJA „ŚWIATŁO – ŻYCIE”

KRS 0000071891

UWAGA WAŻNE! JEŚLI CHCESZ, ABY PRZEKAZANE PRZEZ CIEBIE ŚRODKI POMOGŁY PEŁNIEJ SŁUŻYĆ FUNDACJI „ŚWIATŁO – ŻYCIE” W DIECEZJI KIELECKIEJ KONIECZNIE WPISZ W RUBRYCE:

CEL SZCZEGÓŁOWY 1% (znajduje się pod wnioskiem przekazanie 1%) sformułowanie:

OŚRODEK W KIELCACH

Jest to możliwość wsparcia, która nic nie kosztuje poza chwilą czasu potrzebną na uzupełnienie dwóch rubryk w formularzu PIT

Sposób 2

Innym sposobem wsparcia działań Ruchu w diecezji kieleckiej są wpłaty darowizn na rzecz Fundacji „Światło – Życie” Ośrodek w Kielcach na podane niżej konto. Wpłaty te można odliczyć od podatku do wysokości 6% uzyskanego dochodu jako darowizny na cle kultu religijnego.

Wpłaty takie można dokonywać przez cały rok.

Informacje o ulgach i odliczeniach związanych z darowiznami na cele kościelne można uzyskać na stronie: www.pit.pl/darowizny-kościelne.

fundacja2

Nr konta : BBG S.A.o/Millennium 92-1160-2202-0000-0000-2904-6089

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*